شماره تماس مستقیم :09185417329

نیترات کلسیم

نیترات کلسیم نوعی کود میباشد که در میان کشاورزان و  باغداران از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است. از نیترات کلسیم در کشت های هیدروپونیک استفاده میشود و از ترکیبات نمکی پر مصرف و به رنگ سفید تشکیل شده که همین موضوع آنرا به یکی از مواد با درصد حلالیت بالا  تبدیل کرده است. نیترات کلسیم میتواند کمبود نیتروژن و کلسیم خاک را تا حد زیادی بر طرف کند و به دلیل خاصیت جذب بسیار بالا میتواند مشکل کمبود  نیتروژن و کلسیم را در مدت زمان کوتاهی بر طرف کند.

نیترات کلسیم

 کود نیترات کلسیم  میتواند رشد سریع را برای گیاه به همراه داشته باشد. در دسترس قرار گرفتن مواد در ریشه گیاه  و عدم جذب به ذرات سطحی از عواملی هستند که منجر به رشد سریع گیاه خواهند شد. در واقع مواد مستقیما جذب گیاه میشوند که این جذب مستقیم رشد  گیاه را تسریع میکند. از مشکلاتی که با عدم استفاده از نیترات کلسیم برای گیاه رخ خواهد داد باید به پوسیدگی انتهای میوه، سوختگی انتهای کاهو، لکه های به رنگ زنگ داخل سیب زمینی و عارضه لکه پوست استخوانی در پسته را نام برد. این ماده میتواند مقاومت گیاه و یا درخت را نیز در برابر انواع آفات و بیماری تا حد زیادی افزایش داده و در نتیجه ضرر ناشی از آفت زدگی گیاه را نیز کاهش دهد. نیترات کلسیم در صنایع نیز کاربرد زیادی دارد که البته نیترات کلسیم به کار رفته در بخش های صنعتی از لحاظ فرمول ساخت با نیترات کلسیم کشاورزی متفاوت است.

خرید نیترات کلسیم

برای خرید نیترات کلسیم باید به شرکت ها و مراکزی که در زمینه عرضه محصولات شیمیایی کشاورزی فعالیت میکنند مراجعه کنید. شرکت سپنام یکی از شرکت های فعال در این زمینه محسوب میشود که میتوانید نیترات کلسیم مورد نیاز خود را از این شرکت و با قیمت مناسب تهیه نمایید. خرید نیترات کلسیم  را بصورت آگاهانه و با اطلاعات قبلی انجام دهید. کارشناسان شرکت سپنام امکان ارائه مشاوره را برای خریدار از سراسر کشور فراهم نموده است و در صورت نیاز میتوانید با یک تماس اطلاعات مورد نیاز خود را کسب و  سفارش خود را نیز ثبت نمایید.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :