شماره تماس مستقیم :09185417329

نیترات کلسیم کشاورزی

نیترات کلسیم از محصولات شیمیایی  پر کاربرد در بخش کشاورزی محسوب میشود که میتواند خواص زیادی را برای گیاه و یا درختان بوجود آورد. نیترات کلسیم از ترکیبات غیر آلی و سفید رنگ میباشد و از میزان حلالیت بسیار بالایی نسبت به دیگر مواد هم خانواده خود برخوردار است. نیترات کلسیم کشاورزی امروزه توسط بیشتر صنایع مرتبط با بخش کشاورزی مورد استفاده قرار میگیرد و میتواند خواص زیادی را برای گیاهان و درختان بوجود آورد که در ادامه به این خواص اشاره خواهیم نمود.

نیترات کلسیم کشاورزی

نیترات کلسیم میتواند از پوسیدگی گیاه و میوه ها، تلخ شدن میوه ها، سیاه شدن گل  میوه، چوب پنبه ای شدن میوه ها، سرمازدگی میوه ها، کاهش عمر میوه و همچنین  گیاهان بخصوص گیاه های زینتی، کاهش مقاومت گیاه و میوه به بیماری تا حد بسیار زیادی جلوگیری به عمل آورد. نیترات های کلسیم  در افزایش سرعت جذب خواص کود ،‌ ارتقا کیفیت محصول، استحکام دیواره سلولی، افزایش عمر انباری میوه،  افزایش مقاومت گیاه و میوه به آفات مختلف، کاهش از دست دهی آب میوه و گیاه،‌ افزایش مقاومت گیاه به سرما زدگی، رشد بهتر ریشه و همچنین جذب بیشتر پتاسیم و منیزیم تاثیر بسیار زیادی دارند.

خرید نیترات کلسیم کشاورزی

برای خرید نیترات کلسیم کشاورزی باید متناسب با نیاز خود بهترین نوع نیترات کلسیم را انتخاب نمایید که البته باید اطلاعاتی را قبل از خرید در اختیار داشته باشید. برای خرید نیترات کلسیم کشاورزی باید از نحوه استفاده از مواد  نیز اطلاعاتی داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان شرکت سپنام تماس حاصل کرده تا کارشناسان این شرکت با تجربه بالای خود مشاوره کاملی را در اختیار شما قرار دهند. این شرکت با توجه به  اینکه  قیمت های مناسبی را نیز برای محصولات خود در نظر گرفته است میتواند هزینه های شما را تا حد زیادی برای خرید این ماده پر کابرد کاهش دهد.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :